Продавець "МагіяСаду" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
362 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (97) 468-22-18
+380 (66) 028-59-21
Магія Саду
Кошик

Затіняюча сітка 45% 6*50 м сонцезахисна сітка

Затіняюча сітка 45% 6*50 м сонцезахисна сітка, фото 2
Затіняюча сітка 45% 6*50 м сонцезахисна сітка, фото 3
Затіняюча сітка 45% 6*50 м сонцезахисна сітка, фото 2
Затіняюча сітка 45% 6*50 м сонцезахисна сітка, фото 3
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інформація для замовлення
Щоб захистити плоди вашого врожаю ми пропонуємо вам затіняючу сітку ТМ "Shadow". Затіняюча сітка — Це поліпропіленове полотно виготовлене з екологічно чистих і не токсичних матеріалів. До складу даної сітки входить УФ, стабілізатор, завдяки якому структура сітки утримує високу сонячну радіацію і високу температуру, що збільшує термін її експлуатації. Відмінність сітки представленої на нашому сайті полягає в: Рівень затінення 45%, 60%, 80%, 90%, 110%; ширина полотна — 1м., 1.5м., 2м., 3м., 4м., 6м., 8м. Довжина в рулоні - 10м.,50м.,. Довжина відрізу 5м.,8м.,10м. У нашому регіоні не рідко буває спекотне і посушливе літо. Багато садівників та городників протягом літнього періоду стикаються з такими проблемами на своїй ділянці як: Огірки опускають своє листя, у томатів вони починають скручуватися, капуста підлягає атакі комах, овочі просто печуться на сонці, ще не встигнувши дозріти, Навіть на кущах бутони не встигають розпуститися. Усі зусилля прикладені навесні для вирощування здорової росади і очікування багатого врожаю восени, при наступанні літа ризикують стати марною справою. Для притінення рослин на ділянках в основному використовують сітку з 45%-60% ступеня притінення. Цей виріб дуже легкий, як для використання, так і на вагу, але він відрізняється хорошою міцністю. Завдяки сітчастій структурі сітка пропускає сонячні промені лише в необхідній для рослин кількості, а також зменшує температуру щонайменше на 10 градусів. Встановлення штучної сітки не вимагає особливих навичок і навичок. Як варіант є такі способи: Після встановлення дуг на ділянці яку ви плануєте притінити, накриваємо сітку і фіксуємо краї, щоб уникнути підняття вітру. встановлюємо на ділянці по периметру тимчасові опори (дерев’яні чи металеві) і за допомогою мотузки натягуємо затінюючу сітку. Установка безпосередньо стаціонарної каркасної конструкції і закріплення поверх неї притіняючого полотна. Якщо ви встановили 1й спосіб до доступу до рослин, вам потрібно буде зняти фіксатори і привідкрити сітку. Методи 2 і 3 практичніші і зручніші, оскільки сітка встановлена навесні демонтується восени, а також вам буде зручніше доглядати за рослинами і збирати врожай в будь-який час не контактуючи з притіняючим матеріалом. Оформлюйте замовлення на затіняючу сітку 45% 6*50 м. прямо зараз і насолоджуйтеся приємним відпочинком на Сонечку, а ваш урожай дозріватиме у тіні.
Основні
Країна виробникЧехія
Довжина50 м
МатеріалПоліпропілен
Призначення сіткиЗахист врожаю від птахів, Захист рослин від сонця, Універсальна
Стабілізована до УФ-випромінюванняТак
Ступінь затінення45 %
КолірЗелений
Ширина6 м
Користувацькі характеристики
Довжина сітки в рулоні50 метрів
  • Ціна: 3 807

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner